21 – 23 грудня на дорогах ожеледиця

Штормове попередження

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України:

По території Львівської області та місту Львову: 21 – 23 грудня на дорогах ожеледиця.

(І рівень небезпечності, жовтий).

Попередження про сніголавинну небезпеку:

У зв’язку з приростом снiгу та хуртовиною, 21 грудня в горах Львівської області зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

(3 рівень, помаранчевий).

Попередження про зміну гідрологічної ситуації:

21 - 24 грудня у верхiв’ях Днiстра та на його гiрських притоках очiкується посилення льодоутворювальних процесiв, шугохiд, мiсцями встановлення льодоставу.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнених обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

 

Переглядів: 0