20 червня вдень грози, подекуди град

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області та м. Львову:

В найближчі дві години із збереженням до кінця доби 19 червня місцями значні дощі (зливового характеру), під час грози шквали 15 – 20 м/с.

20 червня вдень грози, подекуди град.

(І рівень небезпечності, жовтий).

До кінця доби 19 червня та на 20 – 21 червня збережеться надзвичайна пожежна небезпека               (5-й клас) в Мостиському, Жовківському та Кам’янко-Бузькому районах. Також 21 червня, на решта території, очікується місцями висока пожежна небезпека(4-й клас).

 З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

 - уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по      тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Служби 19.06.19 грози, шквали, пож.небезпека (1)

Переглядів: 262