У Новояворівській громаді рятувальники провели відпрацювання дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»

У Новояворівській громаді рятувальники провели відпрацювання дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»Фахівці Яворівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області провели відпрацювання дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» з працівниками Палац культури "Kристал" м.Новояворівськ.

Зокрема, рятувальники розповіли присутнім що не можна залишатися в магазинах, закладах харчування, торгових та розважальних центрах, а також інших об’єктах з масовим перебуванням людей під час оголошення сигналу «Повітряна тривога». Якщо в момент сирени немає поблизу укриття або ви не знаєте, де вони знаходиться, краще ретельно планувати свій маршрут заздалегідь розуміючи, як діятимете і куди бігтимете під час сигналу «Повітряна тривога». Також надзвичайники зауважили на суворому дотриманню так званого правила «двох стін».

«Повітряні тривоги лунають раз за разом, на жаль, небезпека ракетного удару нікуди не зникла, а громадяни все більше нехтують правилами власної безпеки. Тому ми продовжуємо та посилюємо роз’яснювальну роботу щодо дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», алгоритму дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, пожежі чи терористичного акту в місцях масового перебування людей», - зазначив головний інспектор відділу профілактичної роботи Яворівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області.

Одним з етапів відпрацювання була ліквідація уявної пожежі, яка виникла в результаті ракетного обстрілу. Вогнеборці провели рятувальну операцію та загасили пожежу, продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та відпрацювали гасіння пожежі за допомогою вогнегасника.

Крім цього, надзвичайники поінформували про небезпеку порушення правил безпеки у побуті, про заборону спалювання сухих рослинних залишків, про правила безпечної поведінки на воді та як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмета.

‼️ Учасників заходу закликали бути обережними та не наражати на небезпеку ні себе, ні своїх близьких!

Відділ культури, молоді та спорту Новояворівської міської ради yantarne.fm

Переглядів: 0