Знання та досвід, конвертовані у бізнес

Переїхавши з окупованої території на Львівщину, внутрішньо переміщена особа Степан Стельмах, окрім розв’язання побутових проблем, вимушений був шукати й спосіб заробітку грошей. У Криму він працював слюсарем колісних транспортних засобів і знав, що знайти роботу на новому місці – завдання не з простих. 

За допомогу у працевлаштуванні звернувся до Новояворівської філії Львівського ОЦЗ. Фахівці запропонували весь спектр послуг, що надає служба зайнятості. Відвідавши семінар з основ ведення підприємницької діяльності та дізнавшись, що на території області діє пілотний Проект "Рука допомоги" для осіб з числа малозабезпечених і внутрішньо переміщених осіб, п. Степан вирішив відновити улюблену справу на теренах Яворівщини.

Упевненості в тому, що у нього все вийде, додавав дванадцятилітній досвід роботи з ремонту автомобілів і вміння працювати на електрозварювальному обладнанні. До того ж він відмінно вивчив будову автомобілів, відразу може визначити, яку деталь треба терміново замінити, де підтягнути гайку, а де її відпустити.

Переглядів: 80