Життя вимагає змін і в цьому переконалася Родич Людмила Євгенівна

Життя вимагає змін і в цьому переконалася Родич Людмила Євгенівна, жителька м.Новояворівська, котра  тривалий час працювала у торгівлі набралася чималого досвіду і весь час думала над започаткуваням  власної справи. Мріяла, як буде працювати сама на себе, на свою сім'ю.

Почувши із ЗМІ про  пілотний проект «Рука допомоги», а саме про залучення непрацюючих членів малозабезпечених сімей до підприємництва, зацікавилася цим проектом, задумалась над власною бізнес-ідеєю та шляхами її реалізації.  Пані Людмила зрозумівши, що  може бути учасником проекту,  так як належить до числа малозабезпечених, вирішила скористатися нагодою отримати кредит на поворотній основі для започаткування власної справи - відкрити магазин з продажу косметичних товарів, оскільки у моєму місті їх бракує.

За допомогою звернулася в управління соціального захисту Яворівської РДА подавши  заяву на отримання фінансової допомоги для організації підприємницької діяльності. Далі, спеціалісти служби зайнятості Яворівської РФ ЛОЦЗ допомогли у складанні та написанні  бізнес-плану, який Родич Людмила успішно захистила перед комісією. З вересня місяця почались активні підготовчі роботи  до облаштування та відкриття омріяного магазину з назвою «Косметичка». З ремонтними та облаштувальними роботами справилася вчасно і 14 листопада цього року відбулось його відкриття.

Людмила Євгенівна з перших днів поринула у роботу, хоч самій і сьогодні не віриться  у те, як різко може повернутися життя.

Переглядів: 56