З військових дій – у мирні будні

З метою формування у вчорашніх учасників збройного протистояння готовності до адекватної реакції на виклики сьогодення, підвищення у них рівня мотивації до самореалізації у професійній сфері в Яворівському районному центрі зайнятості за участю тренера консалтингової компанії «АйКюХолдинг», кандидата психологічних наук Лариси Малинович відбувся тренінг на тему: «Особливості адаптації учасників військових дій до умов мирного життя».

Як зазначила модератор, соціально-психологічна адаптація та працевлаштування армійців, котрі перебували в екстремальних умовах у зоні бойових дій, збереження їхнього здоров’я та працездатності після пережитого – одне з найбільш вагомих питань органів державної влади та соціальних установ, що дотичні до розв’язання проблем життєдіяльності тих, хто на сході зі зброєю в руках відстоював інтереси країни. Ось чому слід докласти максимум зусиль, щоби військовики успішно подолали різні бар’єри на шляху до продуктивної зайнятості.

Під час тренінгу безробітним з числа учасників АТО детально розповіли про аспекти формування емоційної стійкості та психологічної рівноваги, навчили їх ефективно використовувати всі доступні ресурси для того, щоби успішно обминути гострі кути й вийти зі складних ситуацій, а також зберегти спокій та любов до життя.

Семінар проходив у формі діалогу між тренером і безробітними, тому демобілізовані учасники АТО відверто ділилися проблемними питаннями та разом зі психологом шукали шляхи їх вирішення.

Переглядів: 171