Яворівський центр зайнятості запрошує місцевих підприємців до участі у проекті “Рука допомоги”

«Рука допомоги» - пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який реалізується за підтримки Світового банку в рамках більш широкої стратегії модернізації системи соціальної підтримки населення,  заохочує місцевий бізнес до створення робочих місць: в разі працевлаштування двох учасників проекту, підприємства можуть отримати від держави безвідсоткові кредити на закупівлю нового обладнання. З метою інформування роботодавців про такий проект та надання їм інформаційно-роздаткового матеріалу у інформаційному залі Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ, згідно графіку,  проводяться семінари, на які запрошуються місцеві підприємці.

            Наразі, після участі у таких заходах, до спеціалістів  філії уже звернулось кілька осіб-підприємців підвідомчої території з метою участі у проекті, для яких фахівцям служби зайнятості та соціального захисту населення потрібно підібрати працівників, котрі мають належати до певних категорій населення: малозабезпечених осіб, внутрішньо переміщених або учасників АТО.

            Якщо ваше підприємство бажає взяти участь у проекті в якості роботодавця та отримати поворотну фінансову допомогу:

  1. Уповноважена особа має звернутись із заявою до базового центру зайнятості за місцем реєстрації;
  2. Надати пакет документів про відсутність заборгованості перед бюджетом та судових обтяжень.

            Запрошуємо до співпраці всіх, хто бажає допомогти малозабезпеченим родинам та внутрішньо переміщеним особам повернутися на ринок праці  і отримати гідний рівень життя, а паралельно з тим, покращити матеріально-технічне забезпечення свого підприємства.

            За додатковою інформацією звертатись до Яворівської районної філії ЛОЦЗ за адресою вул.Шашкевича, 1а, або за телефоном 2-15-68.

Переглядів: 166