Яворівська районна філія Львівського ОЦЗ інформує

Щоденно, до відділу взаємодії з роботодавцями Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ звертаються місцеві роботодавці, з метою отримання певних послуг, які пропонуються службою зайнятості.   Під час бесіди, спеціалісти відділу з’ясовують поточні та перспективні потреби роботодавців, розповідають про переваги співпраці з службою зайнятості та надають необхідні послуги.

Одним з важливих питань, яке обговорюється при кожній індивідуальній зустрічі з роботодавцем, це - «тіньова» зайнятість. Вона полягає не тільки у тому, що бюджет недоотримує кошти, мінімізуються надходження до Пенсійного фонду, а і в тому, що люди не матимуть змоги отримати пенсію, яка відповідає рівню їхньої реальної зарплати. Отримання заробітної плати в «конверті» – це, перш за все, удар по пенсійних накопиченнях громадян, а відсутність запису в трудовій книжці і зовсім позбавляє працівників пенсійного стажу. Адже нарахування страхових внесків на обов'язкове пенсійне страхування здійснюється роботодавцем тільки виходячи з офіційної суми заробітної плати.

Кожному роботодавцю надається роздатковий матеріал з тематики легалізації трудових відносин та розмірів штрафів за порушення трудового законодавства.

Переглядів: 50