Вибір професії військового – престижно!

Сьогодні тисячі учнів, а у майбутньому випускники, приймають для себе важливі рішення - ким стати і яке місце посісти в житті. Саме тому організований Новояворівським міським центром зайнятості груповий профорієнтаційний захід для учнівської молоді, що відбувся 8 листопада у Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за участю учасника АТО п.Сергія, мав на меті привернути увагу підлітків до питання вибору професії та її значення, зокрема, звернути увагу на професію «військового», яка на сьогоднішній день набирає великої актуальності в Україні.

п.Сергій поділився прикладом героїзму учасника АТО під час проведення антитерористичної операції на сході України, багато розповідав про проходження військової служби, чесне виконання військовослужбовцями громадянського обов’язку перед Батьківщиною. Герой наголосив, що кожен громадянин України повинен відчувати відповідальність перед Батьківщиною, а також перед своїми батьками та родиною. Також п.Сергій розповів про те, що після повернення із зони АТО був успішно працевлаштований на посаду голови ОСББ в місті Новояворівську і надалі своєю працею продовжує приносити велику користь жителям міста. Учні школи з великою цікавістю слухали та задавали різноманітні питання п.Сергію. Дітей цікавило, що саме він виконував у зоні АТО та як змінилося його життя після повернення додому.

Після жвавої дискусії з учнями 10 класу було проведено рольову гру «Рух з перешкодами», яка дала можливість зрозуміти дітям, що у грі як і у справжньому житті для досягнення мети необхідно пройти нелегкий шлях.

Проведений профорієнтаційний захід з учасником АТО був цікавим, дехто з учнів задумався над своєю майбутньою професією військового.

Ірина РАТУШНА,

начальник відділу активної підтримки безробітних Новояворівського МЦЗ.

Переглядів: 235