Ви залишилися без роботи або бажаєте змінити місце праці? Завітайте до центру зайнятості!

Якщо ви завітали вперше до служби зайнятості, то зверніться до адміністратора залу. Він пояснить, як користуватися інформаційними матеріалами та технічними засобами, що знаходяться у приміщенні держустанови.
У разі відсутності прийнятних пропозицій праці у секторі самостійного пошуку роботи вас спрямують до спеціаліста з працевлаштування, котрий допоможе підібрати найкращий варіант трудової діяльності, враховуючи ваші побажання, освітньо-кваліфікаційні характеристики, досвід, вміння, навики тощо.
Щоденно, згідно з попередньо спланованим графіком, у Яворівській районній філії Львівського ОЦЗ проводяться тематичні семінари для незайнятого населення, у тому числі інформаційні, консультаційні та навчальні. До участі у заходах запрошують представників різних урядових та громадських організацій з метою надання тимчасово непрацюючим жителям району більшого спектру послуг і відомостей.
Найпопулярнішими темами для клієнтів СЗ є: посилення мотивації до легальної зайнятості, працевлаштування громадян, що потребують соціального захисту, професійна підготовка кадрів, у тому числі навчальні курси, вимоги працедавців до кандидатів, забезпечення великих місцевих підприємств персоналом, у т. ч. шляхом організації та проведення презентацій або ярмарків вакансій таких компаній як ТзОВ «Бадер Україна», «Фуджікура Автомотів Україна Львів», «Снєжка Україна», ДП «Холгер Крістіансен Продакшн Україна» та ін. Не менш важливими є зустрічі, під час яких обговорюються шляхи відкриття власної справи, запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці.
Посадовці служби зайнятості намагаються якомога швидше повернути мешканців Яворівщини до трудової активності, адже чим довше особа перебуває на лаві безробітних, тим важче їй знайти нове місце праці та реалізувати себе. За таких умов можна втратити мотивацію до роботи та надію на краще життя, і соціальна підтримка держави, на жаль, лише приглушує бажання зайнятися щоденною виробничою діяльністю. Нелегко відшукати новий колектив учасникам АТО, що пройшли горнило війни, та вимушеним переселенцям, котрим довелося залишити свої домівки, змінити побут і розпочати все заново.
Саме для найменш конкурентоспроможних краян реалізовується пілотний Проект "Рука допомоги" – ініціатива Міністерства соціальної політики України за підтримки Світового банку. Його мета – повернути до економічної активності соціально незахищені верстви населення шляхом працевлаштування на постійній або тимчасовій основі, у тому числі на нові робочі місця, або ж надати безвідсоткову фінансову допомоги на закупівлю обладнання для відкриття власної справи.
До слова, служба зайнятості систематично запроваджує сучасні інноваційні сервіси, які значно спрощують доступ до інформації та розширюють спектр послуг урядової організації. Серед найактуальніших – електронна черга і особистий кабінет, створення відеорезюме та відеовакансії, сприяння у проведенні онлайн-співбесід безробітних із потенційними працедавцями та інші.
Якщо Ви залишилися без роботи або бажаєте змінити місце праці, звертайтеся за професійною консультацією до фахівців служби зайнятості! Вам тут обов’язково допоможуть!

Переглядів: 172