Всупереч долі,  на зустріч невідомому!

Сьогодні наша історія про відважну матір, котра прийняла рішення рятуватись від агресії російської федерації.

Вранці 24 лютого цього року пані Олена з Луганської області прокинулась від вибухів, пострілів і звуків літаків. Місто Біловодськ знаходиться близько до  кордону з росією і там в перші ж дні війни розпочалися бойові дії та виникла проблема як виїхати з міста. Місто опинилось в окупації. Життя ставало все більш нестерпним, спочатку жили в підвалах, не було їжі, були відрізані від продовольства, було вимкнуте телебачення та зв’язок, слабкий інтернет, відсутність новин, невідомість. Так більше тривати не могло, тому пані Олена вирішила виїхати. Спочатку виїхали в Дніпро, але  пізніше було вирішено їхати на захід України. Так жінка з двома діточками зупинилась у місті Новояворівську. Звернулась в міську раду, звідти отримала можливість переїхати в гуртожиток  ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище».

Адаптувавшись на новому місці, молода жінка з надією знайти будь-яку роботу звернулась до Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості. За фахом пані Олена бухгалтер, працювала начальником відділення. Фахівцю служби зайнятості пані Олена щиро зізналася, що хоче знайти роботу, але діти ще не досить великі, тому не хотіла б їх залишати самих вдома, не у своєму рідному місті, оскільки ліцей, де проживає жінка, розташований за межами міста, за лісосмугою. І хто сказав, що чудес не буває, саме в цей час була актуальною вакансія бухгалтера і саме в цьому ж ліцеї. Жінка радо відгукнулася на пропозицію кар’єрного радника пройти співбесіду у роботодавця та через кілька днів приступила до роботи. Сьогодні Олена наполегливо і сумлінно виконує обов’язки і безмежно вдячна всім, хто допоміг важкий час змінити долю і стати опорою.

Сьогодні в Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості є чимало прикладів успішних історій, котрі без сумніву можуть стати історією для наших нащадків, адже ми проживаємо зараз непростий час, коли доля кожного українця нас турбує і ми переймаємось кожним, хто шукає допомогу.

Ольга Гоза,

провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Новояворівської МФ ЛОЦЗ

Переглядів: 42