Візит учнів Завадівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сьогодні профорієнтація молодого покоління набуває все більшої актуальності, тому достатньо велика увага приділяється профорієнтаційній роботі служби зайнятості з школярами, котрі стоять перед вибором професії. Багато старшокласників не мають визначених професійних планів.

Основною причиною цього є відсутність інформації, що стосується питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах, а також незнання своїх особистісних, психофізіологічних особливостей та можливостей.

Не секрет, що навіть у разі вдалого вибору професії, що користується попитом на ринку праці, у молодої особи може виникнути проблема подальшого працевлаштування, оскільки працедавців цікавить насамперед високий рівень кваліфікації працівника та досвід роботи за професією. 

Днями, на профорієнтаційний урок до Яворівської районної філії приїхали учні Завадівської ЗОШ І-ІІІ ст. Спеціалісти служби зайнятості ознайомили дітей із світом професій, розповіли їм про важливість здобуття хорошої освіти, професійних навичок спеціаліста з робітничих професій, які на сьогодні є досить високооплачуваними. Продемонстрували дітям відеоматеріали, запропонували пройти тестування з професійного спрямування. Учні уважно слухали інформаційні та відео матеріали та активно брали участь в обговоренні.

Щоб не помилитися у виборі професії, потрібно кожній молодій особі розібратися у своїх особистих якостях, в складному лабіринті професій з їх особливими вимогами до людини, в кадрових потребах майбутнього.

Переглядів: 113