“Військова служба за контрактом є пріоритетом для укомплектування Збройних Сил України” – Сергій Яковлєв

Днями фахівці Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості спільно з представниками Яворівського районного військового комісаріату провели для безробітних інформаційних захід щодо можливостей проходження служби в армії за контрактом. У заході взяли участь понад 20 шукачів роботи. Представник військового комісаріату Яковлєв Сергій Миколайович розповів присутнім про переваги проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних сил України.
«Зараз пріоритетом для укомплектування Збройних Сил України є не мобілізація, а військова служба за контрактом», – зазначив Сергій Яковлєв, начальник відділення зв’язку та інформатизації. За його словами, безробітні мають добру мотивацію для роботи у Збройних силах України. Мінімальна зарплата військовослужбовця-контрактника рядового та сержантського складу – від 7 тис. грн. на місяць, офіцерська – до 16 тис. грн. Крім того, для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування та санітарно-курортне лікування тощо.
Під час заходу були озвучені й інші переваги військової служби за контрактом як для чоловіків, так і для жінок. У результаті зустрічі більшість присутніх шукачів роботи виявили бажання особисто поспілкуватися з представником військкомату.

Переглядів: 363