ТзОВ «Йоха Україна» запрошує у свою команду!

Цими днями фахівці Новояворівської міської філії ЛОЦЗ разом з безробітними побували на професіографічній екскурсії на ТзОВ «Йоха Україна».

Йоха - один з найбільших виробників білизни з вовни і бавовни та спального одягу для немовлят та дітей у Скандинавії. Компанія була створена в 1963 році. На сьогоднішній день фокус Йохи такий же, як і 50 років тому: безкомпромісна якість, найтонша шерсть, чудовий дизайн. Joha, Danmark (Йоха, Данія) була першою компанією, яка створила дитячу білизну з вовни та лідирує на європейському ринку протягом останніх 35 років. Бренд Joha продається у майже 900 магазинах Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Ісландії, Німеччини, Бельгії, Голландії, Англії, Росії та Японії.

Одна з фабрик данського підприємства ТзОВ «Йоха Україна» розміщена на теренах Яворівщини у м. Новояворівську, де розпочала свою діяльність з 2001 року та займається пошиттям трикотажних дитячих виробів. Сьогодні у компанії працює близько 300 працівників за різними посадами, однак компанія потребує кваліфікованих швачок.

Під час екскурсії начальник швейного відділу ТзОВ «Йоха Україна» п. Марія ознайомила присутніх з умовами праці, заробітною платою, режимом роботи, умовами соціальної сфери, основними завданнями працівників, а також відповіла на численні запитання присутніх. Учасники заходу мали можливість ознайомитись з підприємством, яке обладнане сучасним устаткуванням, специфікою його діяльності та на власні очі побачити всі етапи роботи, працівників які працюють у комфортних умовах, забезпечуються спецодягом, пільговим харчуванням та безкоштовним проїздом на роботу та у зворотному напрямку.

Учасники, котрі зацікавились запропонованими вакансіями, пройшли співбесіду з представником роботодавця. Підприємство запрошує до своєї команди креативних людей, тому закликає не боятись влаштовуватись на роботу, адже необхідним навичкам можуть навчити вже безпосередньо на підприємстві. Окрім цього компанія пропонує офіційне працевлаштування та високу заробітну плату, можливість кар'єрного росту та зручні умови праці. У котрий раз переконуємося, що такі зустрічі сприяють досягненню спільної мети: роботодавець має можливість підібрати необхідні кадри, а безробітні – розв’язати питання працевлаштування.

Оксана Тимо,

провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 2