Тиха хода

18.10.2018 року під патронатом Міністерства соціальної політики України з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у всіх областях України проходила акція – мовчазна і мирна хода на захист мільйонів чоловіків, жінок і дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Такий захід відбувся і у м.Яворові за участі представників держустанов міста та громади. Участь у акції взяли і представники Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ.

IMG_7577

Мета акції – привернути увагу громадян до такого явища, як торгівля людьми, яка має свій прояв у вигляді жебрацтва, проституції, трудової експлуатації, торгівлі органами, донести інформацію щодо алгоритму допомоги, тобто куди можна звернутися, хто може допомогти, що кожен із нас може зробити, щоб у сучасному світі з врахуванням і технологій, і розвитку нашої країни не було таких ганебних явищ і щоб кожен громадянин розумів та знав свої права.

У разі виявлення наявності зазначеної проблеми рекомендовано звертатися на національну "гарячу лінію" з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0 800 505 501; безкоштовно зі стаціонарних телефонів 527.

Переглядів: 134