Трудова міграція, торгівля людьми – проблема сьогодення!

В рамках проведення всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Новояворівським міським центром зайнятості спільно із старшим інспектором сектору моніторингу Яворівського ВП ГУНП у Львівській області Іванною Курілець та представником Управління соціально захисту населення Ольгою Яремух 4 серпня 2017 року проведено інформаційний семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатація дитячої праці». В заході взяли участь 19 осіб з числа безробітних.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Ірина Ратушна розповіла присутнім, що  торгівля людьми - одна з найбільш гострих проблем сучасності. Трудова міграція, в тому числі за кордон, примусова праця,  боргова кабала, експлуатація дитячої праці, «домашнє» рабство, жебракування, торгівля людьми для трансплантації органів і тканин – ось неповний перелік питань, які піднімалися на семінарі. Також увагу слухачів було акцентовано на переліку документів, які необхідно мати для офіційного працевлаштування за кордоном, та наголошено, що необхідно пам’ятати та зробити  для власної безпеки перед виїздом за кордон.

 Цікавим був виступ Іванни Курілець, яка розповіла присутнім про види шахрайства, в тому числі за кордоном, та дала хороші поради як остерігатись від таких явищ. Було наведено статистичні дані щодо різних видів шахрайств в межах Яворівського району.

Після проведеного семінару наші клієнти замислилися чи варто шукати кращої долі на чужині.

Ірина Ратушна

Начальник відділу активної підтримки безробітних

Новояворівського МЦЗ

Переглядів: 351