Тісна співпраця з давніми партнерами!

       Днями у Новояворівській міській філії Львівського обласного центрі зайнятості в черговий раз проведено міні-ярмарок вакансій за участю ТзОВ «Бадер Україна», у якому взяли участь 30 осіб із числа безробітних. За словами менеджера з підбору персоналу Ярини Голубець компанія налічує понад 3500 осіб і далі продовжує активно збільшуватись. Учасників заходу за допомогою слайдів ознайомлено з виробничим процесом підприємства: з лінією розкрою шкіри, лінією шкіряних заготівель та пошиття готових шкіряних виробів. п.Ярина зазначила, що досвід роботи не обов’язковий, компанія навчає та платить достойну заробітну плату. Окрім цього, працівникам підприємства гарантують офіційне працевлаштування, можливість кар’єрного росту, гідні умови праці та доїзд до та від місця праці за різними напрямками за кошти роботодавця.

       Учасники заходу отримали вичерпну інформацію щодо оплати праці та оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Деякі із них зацікавилися пропозиціями компанії.

Оксана ТИМО,

провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості

Переглядів: 125