Тебе шукає робота

Фахівці Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості спільно з ТзОВ «Термобуд» та ФОП Стельмах С.С. в приміщені ДНЗ "Новояворівське вище професійне училище" провели масовий захід з метою привернути увагу випускників навчального закладу до актуальних професій. Підвищити мотивацію молоді до працевлаштування на вітчизняних підприємствах, убезпечити їх від безробіття, а також знайти претендентів на вільні робочі місця - такими були основні завдання заходу.

Так, директор СП ТзОВ «Термобуд» В.Мархевка представила понад 10 вакансій за професіями: оператор технологічних установок, електрослюсар, авторемонтник. Фізична особа-підприємець Стельмах С.С., який нещодавно став підприємцем завдяки участі в пілотному проекті «Рука допомоги», розповів про потребу в укомплектуванні вакансії авторемонтник, а також запросив учнів проходити виробничу практику в його автомайстерні з можливістю набуття досвіду та з подальшим працевлаштуванням.
Під час зустрічі з учнями роботодавці ознайомили присутніх з умовами праці, основними завданнями, а також відповіли на численні запитання щодо графіку роботи та рівня зарплати.

Випускники, котрі зацікавилися можливістю трудитися на вищезгаданих підприємствах, пройшли індивідуальні співбесіди та заповнили спеціальні анкети. Відтак чимало юних осіб виявили бажання відвідати підприємства з тим, аби краще ознайомитися з майбутнім робочим місцем та поспілкуватися з персоналом.

Переглядів: 1 151