Стимулювання суспільства та бізнесу до розвитку

Пілотний проект Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги» стартував відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015р. №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб». Він реалізується за підтримки Світового банку. Львівщина, одночасно з Харківською та Полтавською областями, була обрана для пілотної реалізації Проекту. Мета проекту полягає у залученні до роботи членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО.

         Фахівці Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ надають консультації для підприємців на етапах становлення та відкриття бізнесу чи його розширення, щодо участі у проекті та шляхів його реалізації, умов надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі, її розміру та шляху повернення. Не забувають також при індивідуальних зустрічах з місцевими підприємцями нагадати їм, в черговий раз, правила оформлення найманих працівників на роботу, про ризики виплати заробітної плати в конвертах та інше….

         Проект «Рука допомоги» стимулює суспільство до розвитку, бізнес до створення нових робочих місць, сприяє поліпшенню економічного становища наших громадян.

Переглядів: 175