Сприяємо молоді у виборі майбутньої професії!

Новояворівським міським центром зайнятості надалі проводиться профорієнтаційні групові та масові заходи для учнівської молоді. Уже не вперше на замовлення Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату фахівцями центру зайнятості проводяться професіографічні екскурсії, і саме 28 листопада була організована та проведена чергова екскурсія до ТзОВ "Брама", яке у 2003 році розпочало виробництво міжкімнатних дверей і на даний час є одним із найбільших серійних виробників даного виду продукції на Україні. Учні 10 класу, взявши участь в екскурсії, мали можливість ознайомитись з характеристикою робочого місця оператора устаткування з перероблення деревини, наочно побачити сучасне обладнання та новітні технології впроваджені у виробництво, ознайомились з вишуканим дизайном та європейською якістю, широким асортиментом моделей та різноманітною гамою кольорів.
За відгуками учнів, проведена екскурсія була дуже корисною та змістовною, розширила їх кругозір та може певним чином вплинути на вибір майбутньої професії.
Дякуємо керівництву та начальнику цеху ТзОВ "Брама" за надану можливість організувати таку професіографічну екскурсію, що дало можливість учасникам на власні очі побачити всі переваги роботи даного підприємства.

Ірина РАТУШНА,
начальник відділу активної підтримки безробітних Новояворівського МЦЗ.

Переглядів: 237