Сприяємо молоді у виборі майбутньої професії!        

Однією з дієвих профорієнтаційних форм роботи з молоддю є проведення професіографічних екскурсій, і саме 30 січня 2019 року на замовлення Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» за участю фахівців Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ було організовано та проведено екскурсію на виробництво металочерипиці, металопрофілю та комплектуючих до фізичної особи-підприємця Палиги Л.М.

Професіографічна екскурсія розпочалася із знайомства з самим підприємством, специфікою його діяльності та усіма етапами виготовлення металочерепиці, металопрофілю та комплектуючих. Учні 9 класу детально ознайомилися з функціональними обов’язками операторів на лінії основного виробництва та операторів різальних машин. Учасники екскурсії оглянули весь виробничий процес виготовлення металочерепиці, металопрофілю. Під час екскурсії школярі побачили налагоджену роботу працівників, дізналися про правила техніки безпеки на підприємстві, відвідали складські приміщення, дізналися про весь ланцюжок виробництва даної продукції. Наприкінці екскурсії школярі мали можливість поспілкуватися з працівниками підприємства. В ході розмови учні дізналися, що металочерепицю виготовляють з холоднокатаної, гарячеоцинкованої сталі. Цікавим фактом було те, що сталь – це матеріал, який легко піддається корозії, тому його необхідно захищати від цього негативного процесу.

Сприяємо молоді у виборі майбутньої професії (фото4)

За оцінкою самих учнів така екскурсія для них, була дуже корисною, значно розширила їх кругозір та може певним чином вплинути на вибір майбутньої професії.

Дякуємо фізичній особі-підриємцю за надану можливість організувати таку професіографічну екскурсію, що дало можливість учням на власні очі побачити всі переваги роботи даного підприємства.

Ірина РАТУШНА,

начальник відділу активної підтримки безробітних

Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ.

Переглядів: 156