Сприяємо молоді у правильному виборі майбутньої професії

Щоб допомогти випускникам у виборі майбутньої професії та зорієнтувати їх на актуальні на ринку праці професії та спеціальності, Новояворівський міський центр зайнятості постійно проводить профорієнтаційні групові та масові заходи для учнівської молоді. Саме 12 грудня поточного року відбувся захід День відкритих дверей навчального закладу в приміщені ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище». На «Професійний майстер клас» були запрошені учні Старицької та Вороцівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Захід розпочався в приміщені навчального закладу, де учнів зустріла заступник директора п. Ірина Стень. Учні згуртовано пройшлися територією та виробничими майстернями закладу, де наочно побачили майстер клас за професіями: перукар, кухар, офіціант, будівельник, коваль ручного кування, столяр, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, токар.

«Профорієнтаційний майстер клас» викликав зацікавленість та повагу школярів до робітничих професій, бажання знайти себе у світі професій, схилятись при виборі професії на її актуальність.

Фахівці Новоярівського міського центру зайнятості і в подальшому будуть проводити профорієнтаційну роботу з молоддю, адже від правильності вибору професії кожною молодою людиною залежить добробут усієї держави.

Переглядів: 191