Співпрацюємо з роботодавцями та допомагаємо людям!

15 травня 2018 року Новояворівською міською філією Львівського ОЦЗ організовано День відкритих дверей на виробництві до ТзОВ «Бадер Україна». Захід проведено з метою, аби тимчасово непрацюючі краяни віч-на-віч зустрілися з представниками швейного підприємства, поспілкувалися з працівниками, а головне - подивилися на сучасні умови праці, які пропонує потенційним співробітникам компанія з іноземним капіталом.

      Майже 20 осіб детально ознайомилися з функціональними обов’язками швачок, закрійників, контролерів якості, контролерів-приймальників, наклеювачів заготовок. За словами менеджера з підбору персоналу, у цехах, що знаходяться у с. Кожичі, уже працюють понад 1800 осіб. Учасники екскурсії оглянули весь виробничий процес виготовлення чохлів для автомобільних салонів: від лінії розкрою шкіри - до складування готових сидінь. Окрім цього, висококваліфіковані бригадири дали змогу бажаючим відвідувачам спробувати свої вміння та навички в пошитті шкіряних сидінь для легкових автомобілів марки «АUDI» та «BMW» безпосередньо на швейних машинках підприємства.

     Під час візиту на підприємство безробітні також отримали вичерпну інформацію щодо умов оплати праці та оформлення трудових відносин. Більше як 5 осіб зацікавилися пропозицією працевлаштування, тому залишили кадровій службі свої контакти для подальшого зв’язку.

Оксана ТИМО,

провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості.

Переглядів: 231