Співпраця з військкоматами

В умовах сьогодення, коли військова міць нашої держави повинна бути відчутною, а кордони надійно захищеними, Яворівська районна філія Львівського ОЦЗ активно співпрацює з військовим комісаріатом. Співпраця має кілька векторів. Перший - спільні заходи з популяризації військової служби за контрактом, шляхом проведення активної роз’яснювальної роботи щодо можливості проходження військової служби за контрактом у ЗСУ.

Адже на ринку праці сьогодні, професія військовослужбовця вигідно вирізняється з поміж інших. Висока заробітна плата та соціальне забезпечення є привабливими як для безробітних, так і для людей, які бажають змінити роботу. Для інформування клієнтів служби зайнятості з даного питання в інформаційному секторі розміщені відповідні рекламно-агітаційні матеріали, на інформаційних семінарах із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону спеціаліст  профінформатор постійно доводить до відома перелік вакантних посад на військову  службу.

Другий вектор - розширення поінформованості демобілізованих військовослужбовців щодо послуг, які надаються службою зайнятості. Списки демобілізованих, які надає військкомат, фахівці опрацьовують та в телефонному режимі запрошують  військовослужбовців до центру зайнятості, з метою інформування та допомоги у працевлаштуванні, шляхом організації індивідуальних зустрічей з працедавцями  та ярмарок вакансій.

Сьогодні, в центрі зайнятості діє окреме робоче місця для представників військкоматів з метою надання безробітним більш ширшої інформації щодо укладання контрактів на проходження служби в ЗСУ.

Результатом співпраці служби занятості та військкомату станом на жовтень 2018 року є укладення 3 договорів на військову службу за контрактом,  проведення 10 семінарів на військову тематику, 2 міні-ярмарки.

         Третій вектор - комплекс заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді, який включає в себе проведення профорієнтаційних заходів для учнів випускних класів,  організація зустрічей з військовослужбовцями  та учасниками АТО.

 Гоза М.П. – начальник відділу

   активної підтримки безробітних

Яворівської РФ ЛОЦЗ

Переглядів: 98