Співпраця з партнерами триває!

11 грудня 2018 року у Новояворівській міській філії Львівського ОЦЗ відбулася Презентація роботодавця - ТзОВ «Бадер Україна», у якій взяли участь два менеджери з персоналу Роман Михальський та Олександра Мариняк.

Менеджер з персоналу Роман Михальський розпочав свій виступ з короткої історії виникнення компанії, розповів про те, що компанія з іноземним капіталом є провідним виробником шкіряних сидінь для автомобілів Audi та BMW, працює у на теренах Львівської області з 2006 року, постійно розширюючи свої потужності. В недалекому майбутньому планується пошиття шкіряних салонів для автомобілів Mercedes та SKODA. Роман Михальський презентував вільні робочі місця швачки. На зустріч завітали понад двадцять краян, котрі активно шукають заробіток.

За інформацією Олександри Мариняк досвід роботи швачки не обов’язковий, адже роботодавець власними силами проводить навчання бажаючих, гарантуючи працевлаштування та кар’єрний ріст. Гідні умови праці, можливості професійного удосконалення, висока та стабільна зарплата, довіз найманого працівника до роботи і у зворотньому напрямку, соціальний пакет - усе це не повний перелік, що пропонує підприємство особам, котрі погодяться стати частиною колективу. Головне – щоб людина хотіла працювати і навчитись чогось нового.

 

Оксана ТИМО,
провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 52