Співпраця – запорука успіху!

В рамках проведення Декади зайнятості для учасників АТО/ООС та людей  з інвалідністю 02.12.2019 року у Новояворівській міській філії ЛОЦЗ   відбувся міні-ярмарок з метою підбору персоналу для  ТзОВ «Бадер Україна» та ТзОВ «Валетудо», у якому взяли участь понад 30 безробітних. За словами менеджера з підбору персоналу ТзОВ «Бадер Україна» Романа Андрійовича на підприємстві у с. Кожичі вже працює понад 2000 осіб. Учасникам заходу продемонстровано відеопрезентацію ТзОВ «Бадер Україна», яка  ознайомила присутніх з виробничим процесом підприємства, а саме: лінією розкрою шкіри, лінією шкіряних заготівель та пошиття готових шкіряних виробів. Представник ТзОВ «Бадер Україна» зазначив, що компанія пропонує працевлаштування на виробництві з досвідом та без досвіду роботи на посаду «швачка».  Окрім цього, працівникам підприємства гарантують високу та стабільну заробітну плату, можливість кар’єрного росту, гідні умови праці та доїзд до та від місця праці за різними напрямками за кошти роботодавця.

Представник ТзОВ «Валетудо» надав розширену інформацію про  характер та режим роботи, умови праці, специфіку виконання робіт. Підприємство  гарантує  стабільну  заробітну плату.

Відвідувачі  заходу поспілкувались із  представниками роботодавців,  почули вичерпну інформацію  про вакансії  та отримали  відповіді на запитання, що їх цікавили.

Марія Мочерад,

заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 26