Спільні зусилля – задля найкращого результату!

Завершився пілотний проєкт з кар’єрного консультування та психологічної підтримки безробітних жінок «Дозволь собі бути», який проводився в області з ініціативи Львівського ОЦЗ. Працюючи спільно з учасницями проєкту Новояворівська міська філія Львівського ОЦЗ сьогодні, може впевнено сказати, що отримані знання стали хорошим стартом для наших безробітних.

Хотілось би провести паралель з участю в проекті «Дозволь собі бути» і успішним прикладом зайнятості однієї з учасниць проєкту. Сьогодні йтиме мова про п. Ірину, котра звернулась по допомогу в пошуку роботи до фахівців Новояворівської міської філії ЛОЦЗ. Вона звільнилася з роботи і не змогла працевлаштуватися самостійно. Мешканка смт.Шкло не бачила перспектив зайнятості, тому допомога фахівців служби зайнятості стала в нагоді. Безробітна робила все, щоб повернутися до трудової діяльності, виконувала усі рекомендації кар’єрного радника. Під час чергового візиту до філії кар’єрний радник запропонувала п. Ірині взяти участь в проекті «Дозволь собі бути». Безробітна охоче відгукнулась на пропозицію кар’єрного радника - взяти участь в індивідуальних сесіях з кар’єрного консультування, а також залюбки брала участь у мотиваційних вебінар-тренінгах, які проходили на платформі Zoom в Новояворівській філії ЛОЦЗ. Усе це в комплексі додало їй впевненості та рішучості. Докладені зусилля не минули безслідно, адже сьогодні п. Ірина проходить стажування у фізичної особи-підприємця у сфері торгівлі. Саме завдяки такому виду навчання вона набуде навиків роботи на робочому місці, вдосконалить свої професійні якості, адаптується на майбутньому місці праці та звикне до своїх функціональних обов’язків.

Приємна, сумлінна, акуратна та доброзичлива працівниця уже добре зарекомендувала себе роботодавцеві, отож в  грудні цього року очікуємо на успішне працевлаштування безробітної на постійне місце роботи.

Вкотре переконуємося, що роботу знайти можна навіть під час карантину. Рецепт простий: бажання, досвід і спільні зусилля безробітного та служби зайнятості.

Ольга Гоза, провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Новояворівської МФ ЛОЦЗ