Служба зайнятості – особам з інвалідністю!

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед такими особами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Так, 28 листопада 2018 року в рамках проведення Декади зайнятості для людей з інвалідністю, фахівцями Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості було організовано та проведено Круглий стіл для осіб з інвалідністю, участь у якому взяли начальник управління соціального захисту населення Яворівської РДА Уляна Ганусяк, начальник Новояворівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Оксана Корб’як, головний спеціаліст Новояворівського бюро правової допомоги Галина Тхорик, голова районної асоціації інвалідів Наталія Кропельницька.

Захід відкрила директор філії Світлана Осьмак, яка розповіла про стан ринку праці регіону, наголосила, що в міській філії особи з інвалідністю можуть отримати послуги з підбору підходящої роботи, ознайомитися з особливостями трудового законодавства, обрати професію відповідно до особистих нахилів, здібностей та з урахуванням рекомендацій МСЕК, оволодіти технікою пошуку роботи та самопрезентації, набути навичок роботи на комп’ютері, отримати допомогу для організації підприємницької діяльності, прийняти участь в тимчасових або громадських роботах.

Безробітні особи також почули інформацію про можливість отримати юридичну консультацію від представника бюро правової допомоги, дізналися про пенсійне забезпечення та соціальний захист осіб з інвалідністю. Наприкінці заходу учасникам було продемонстровано презентаційне відео Державної реабілітаційної установи "Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Галичина", де можна пройти медичну, психологічну та професійну реабілітацію.
Проведений захід виявився дуже інформативним та корисним для всіх його учасників.

Ірина РАТУШНА,

начальник відділу активної підтримки безробітних Новояворівської МФ ЛОЦЗ.