Служба за контрактом – реальне працевлаштування!

Сьогодні в Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю заступника командира дивізіону по роботі з особовим складом військової частини А 4623 «Б», майора Василишин Володимира Федоровича.

Військова частина має потребу в укомплектуванні кадрів на військові посади: психолог, водій автотранспортних засобів, стрілець.
Під час заходу безробітні були проінформовані щодо умов проходження служби за контрактом, дізналися про права та обов’язки військовослужбовця, переваги працевлаштування в Збройні Сили України, гарантовану соціальну захищеність військовослужбовців та про суттєве підвищення заробітної плати з початку 2019 року.

В ході спілкування безробітні отримали важливу інформацію, зокрема підписавши контракт військовослужбовці автоматично стають під соціальний захист держави, яка гарантує матеріальну допомогу, безоплатне лікування, надання житла.

Сподіваємось, що отримана інформація допоможе правильно зорієнтуватись у світі військових професій та обрати свій шлях до професійного самовизначення у непростому сьогоденні.

Галина ПЕТРУХА, 
провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 98