Служба за контрактом – реальне працевлаштування!

В Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця за участю представників військової частини А3211, що знаходиться на фінансовому забезпеченні військової частини А2615 в с.Старичі. Військова частина має гостру потребу в укомплектуванні інструкторів з навчально-військової підготовки.

Як зазначив інструктор навчального взводу п.Степан, на посади рядового, сержантського і старшинського складу приймають громадян віком від 18 до 50 років, котрі пройшли професійно-психологічний відбір, відповідають установленим вимогам, визначені придатними за станом здоров’я до військової служби і мають відповідну підготовку.

Грошове забезпечення армійця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов договору. Зокрема, оплата праці інструкторів з навчально-військової підготовки становить понад 12500 гривень. Окрім цього, керівництво держави, Міністерства оборони та Збройних сил України вживають різнопланові заходи задля підвищення престижу служби в армії за контрактом, у тому числі шляхом збільшення рівня фінансової винагороди.

Діловод відділення персоналу та стройового штабу військової частини А3211 п.Мар’яна розповіла безробітним про умови проходження служби за контрактом, права та обов’язки військовослужбовця, переваги працевлаш-тування в Збройні Сили України, гарантовану соціальну захищеність військовослужбовців, зокрема стабільне грошове забезпечення, безкоштовне речове забезпечення, безкоштовне забезпечення харчуванням та медичним обслуговуванням, безкоштовне проживання у гуртожитку військової частини.

Клієнти центру зайнятості з неабияким захопленням слухали інформацію про умови працевлаштування на контрактній основі. Адже такий вид зайнятості не лише поліпшить матеріальне становище тимчасово непрацюючих краян, але й дозволить проявити свою мужність у нелегкий для України час. Робота у військовій формі - добра нагода випробувати себе, розвинути фізичні якості, реалізувати бажання бути незалежним і самостійним. До того ж контрактникам гарантують стабільний дохід, повний соціальний пакет, належне пенсійне забезпечення.

Оксана Тимо,

провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Новояворівської МФ ЛОЦЗ.