Серед переможців сьомої хвилі програми «Власна справа» – 33 заявники із Львівщини

Серед переможців сьомої хвилі програми «Власна справа» – 33 заявники із Львівщини

Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.За його словами, за кількістю ухвалених рішень у сьомій хвилі Львівщина посіла друге місце, поступившись Київській області.

Нагадаємо, що наданнямікрогрантів на старт і розвиток бізнесу – одна з програм, що впроваджується в межах урядового проєкту «єРобота». За її результатами від липня і до сьогодні, тобто впродовж семи періодів розгляду заяв, Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання 36,3 млн грн156претендентам, документи котрих розглядала комісія Львівського ОЦЗ. Таким чином фінансова підтримка держави у розмірі до 250 тис. грн на організацію або розширення підприємницької діяльності буде надана 43 заявникам, котрі тільки мають намір відкрити власну справу, 91 фізичній особі-підприємцю і 22 юридичним особам.

Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачі мікрогрантівпланують створити 361 нове робоче місце у різних сферах економіки. Найбільше – у переробній промисловості, оптовійабо роздрібній торгівлі, на підприємствах з ремонту автотранспортних засобів, а також у закладах з тимчасового розміщування та організації харчування.

Станом на сьогодні на Львівщині 41 учасник програми «Власна справа» вже отримав кошти на загальну суму 9,4 млн грн.

Подати заяву для участі у програмі «Власна справа» можна через портал «Дія» https://is.gd/KT7RoW. Консультаційна підтримка надається упідрозділах Львівського ОЦЗ (контакти– https://bit.ly/3yvyNfE ) та у Львівському центрі професійно-технічної освітиДСЗ ( графік – за посиланням https://bit.ly/3VA4e2e).

Переглядів: 2