Що означає “торгівля людьми”?

На сьогодні, проблема боротьби із торгівлею людьми, є надзвичайно актуальною для нашого суспільства. Поняття "торгівля людьми" охоплює широке коло соціальних явищ. Предметом торгівлі може бути будь-яка особа, незалежно від статі чи віку. Торгівля людьми - це сукупність таких ознак: вербування, перевезення, передача, продаж, усиновлення у комерційних цілях, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до проституції, рабство і ситуації подібні до рабства, примусова праця, залучення у боргову кабалу, використання шантажу, погроз, насильства.

З такими негативними явищами сучасного суспільства, спеціалісти Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ, під час проведення семінару "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівля людьми та експлуатація дитячої праці" ознайомили та застерегли учасників заходу, який відбувся 30.05.2018р.

З метою ефективного попередження торгівлі людьми та згаданими вище негативними явищами суспільства, в Україні діють ряд міжнародних організацій та мережа громадських об'єднань. Але ми самі повинні бути уважними і обережними.

Переглядів: 202