Ризики нелегальної трудової міграції!

30 липня поточного року в рамках проведення заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми завідувачем сектору профорієнтації Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості Ольгою Барандій спільно із представником Новояворівського бюро правової допомоги Ольгою Коваль та представником поліції Оксаною Жукевич проведено семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» для клієнтів служби зайнятості.

Розпочала захід Ольга Василівна, яка ознайомила учасників семінару з причинами, міфами і фактами, формами та етапами торгівлі людьми та правилами безпечної міграції. Захід продовжила Ольга Коваль, ознайомивши учасників заходу з основними законодавчими документами, які регламентують виїзд громадян за кордон з метою працевлаштування. Також акцентувала увагу присутніх на переліку документів, які необхідно мати для офіційного працевлаштування за кордоном, та наголосила, про загальні правила безпечних подорожей за межі країни та куди варто звертатися постраждалим особам.

Капітан поліції Оксана Жукевич поінформувала безробітних стосовно протиправних дій внаслідок нелегальної міграції та торгівлі людьми. Озвучила також схеми шахрайства, якими користуються недобросовісні фірми-посередники, обіцяючи клієнтам хороше місце праці та високі заробітки, а також багато іншої корисної інформації.

Відрадно, що захід став доволі результативним, адже усі його учасники чітко усвідомили ризики нелегальної трудової міграції, роботи у тіні та серйозно замислилися над подальшим трудовим майбутнім на батьківщині.

О. Гоза,

провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 5