«Рука допомоги»: працедавці оцінюють пропозицію

Нещодавно в інформаційному центрі Яворівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості зібралися місцеві підприємці з тим, аби дізнатися якомога більше інформації про перелік послуг, які надає держустанова клієнтам.

До участі у заході долучилися не лише спеціалісти СЗ, але й головний державний інспектор відділу з питань додержання чинного законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів у Львівській області О. Яворівська та заступник начальника управління – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Яворівської РДА В. Когут.

Під час діалогу присутнім розповіли про переваги пілотного проекту «Рука допомоги». Програма покликана заохотити представників малого і середнього бізнесу до створення нових робочих місць, адже, працевлаштувавши на них не менш як двох осіб з числа соціально вразливих груп населення, можна отримати від Світового банку безвідсоткову позику на поворотній основі терміном на 2 роки на закупівлю обладнання та матеріалів.

Відрадно, що працедавці активно обговорювали порушену тему, ставили чимало запитань, а почувши чіткі відповіді, ділилися думками щодо перспектив участі у експерименті.

Якщо ви, як суб’єкт господарювання, бажаєте долучитися до проекту «Рука допомоги»,  звертайтеся до нас із заявою. Запрошуємо до співпраці всіх охочих допомогти малозабезпеченим родинам, внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО повернутися до трудової діяльності і таким чином укомплектувати штат працівниками.

Переглядів: 157