Робота з учнівською молоддю триває!!

Головним завданням служби зайнятості, при проведенні профорієнтаційного уроку, є формування у випускників загальноосвітніх шкіл мотивації до трудової діяльності, свідомого вибору професії, акцентування їх уваги, під час вибору професії, на потреби регіонального ринку праці, зокрема  -  робітничі професії, ознайомлення  учнів з навчальними закладами нашого регіону, які здійснюють навчання за певними  професіями. Не менш  важливо сконцентрувати увагу  учнів на важливості питання вибору професії - як одному з головних мотивів формування успішної  та щасливої особистості.

 Спеціалісти Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ, під час проведення заходів з учнівською молоддю,  знайомлять їх  з основними правилами вибору професії за формулою „Хочу-можу-треба”, з основними поняттями: професія, спеціальність, професійно-важливі якості та з основною класифікацією професій за предметом праці.

Наприкінці грудня 2018 року,  на профорієнтаційний урок у день відкритих дверей центру зайнятості завітали учні випускних класів Староярської ЗОШ І-ІІ ст. Насамперед, учасники переглянули відеоролики служби зайнятості, отримали роздатковий  інформаційний матеріал, а на завершення заходу  пройшли профконсультаційне тестування у комп’ютерному класі, де кожен учень міг визначити особистісні риси та психофізіологічні особливості, які відповідають певному спектру професійної діяльності.

Переглядів: 64