Робоча зустріч з представниками підприємства ПрАТ «Львівобленерго»

Завдяки тісній співпраці з роботодавцями служба зайнятості забезпечує збереження обсягів працевлаштування незайнятого населення, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомагає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям – кваліфіковану робочу силу.
На сьогодні, роботодавці мають можливість отримувати в службі зайнятості комплекс послуг. За сприянням у підборі персоналу до Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ звернулись представники підприємства ПрАТ «Львівобленерго» з актуальними вакансіями. Під час робочої зустрічі, за участі директора та представника відділу взаємодії з роботодавцями районної філії, обговорювались питання щодо економічного стану підприємства, його потреби у працівниках та визначення форм подальшої співпраці.
Ефективність виконання замовлень роботодавців є важливою передумовою якісного вирішення одного з головних завдань служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян.