Профорієнтаційний урок для учнівської молоді – ознайомлення з ринком праці

Учням старших класів часто бракує інформації, що стосується питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах, а також незнання своїх особистісних психофізіологічних особливостей та можливостей.

Сьогоднішній ринок праці вимагає творчих працівників які підготовлені до самостійної, раціоналізаторської і винахідницької діяльності в різних галузях народного господарства. Завдання яке стоїть перед спеціалістами державних інституцій донести цю інформацію до кожної дитини, котра стоїть перед вибором професії і не тільки дитини, а ї її батьків. Дитині необхідно допомогти розібратися у різномаїтті професій, зрозуміти їх зміст, реально оцінити свої можливості, нахили та здібності.
Спеціалісти Яворівської районної філії проводять профорієнтаційні уроки для учнів шкіл . Днями до районної філії прийшли діти Яворівької ЗОШ І-ІІІ ст м. Яворова ім. Тараса Шевченка. Їх було ознайомлено з ринком праці, актуальністю тих чи інших професій, їх важливості як сьогодні, так на перспективу. У комп'ютерному класі дітям було запропоновано пройти тестування з визначення нахилу до певної професійної придатності. Адже, правильний вибір професії є неодмінною умовою соціального становлення кожної особи, від нього залежить зміст та повнота подальшого трудового і особистого життя. Обов’язковою умовою успішного вибору професії є особиста активність молодої людини в цьому процесі.

Переглядів: 161