Професію обирайте за своїм «смаком» і «розміром», так само як одяг і взуття!!!

Учням старших класів часом бракує інформації, щодо питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах. Незнання своїх психофізіологічних особливостей і можливостей не дає вдало вибрати напрямок майбутньої професійної діяльності. Та навіть, у разі вдалого вибору професії, що користується попитом на ринку праці, може виникнути проблема подальшого працевлаштування, оскільки працедавців цікавить передусім високий рівень кваліфікації працівника та досвід роботи.

IMG_7593

Ринок праці щораз більше вимагає творчих працівників, які підготовлені до самостійної, раціоналізаторської і винахідницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема у приватному секторі. В умовах конкуренції, перемогу отримує висококваліфікований працівник, який використовує у своїй діяльності креативні методи роботи. Таким фахівцем може стати лише людина, котра під час обрання майбутньої професії орієнтувалась на формулу: “хочу-можу-треба”. Людина «не на своєму місці» не зможе ефективно працювати. Тому дитині знайти себе, свою професію, своє місце у житті серед більше 40000 професій – складне завдання та часто потребує сторонньої, фахової допомоги та консультації.

З метою консультування дітей щодо світу професій, корисних інформаційних сайтів, видів тестувань для даної категорії населення, до Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ завітали учні 9-го класу Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Спеціалістами служби зайнятості було продемонстровано відео матеріали щодо вибору майбутньої професії, надано відповіді на запитання учнів, проведено психодіагностичне тестування на придатність до певного виду професій.

Переглядів: 80