Професійне самовизначення!

Навчальний рік закінчився ще одним заходом для учнівської молоді у Вороцівському ЗЗСО І-ІІІ ст. Фахівці Новояворівської МФ ЛОЦЗ розуміють, наскільки важливо допомогти учням правильно обрати професію, тому радо допомагають у професійному самовизначенні. Під час профорієнтаційного заходу фахівець центру зайнятості розповіла школярам про те, що кожен з них в недалекому майбутньому буде вирішувати дуже важливе питання – який життєвий шлях обрати. Від правильного вибору професії залежить щастя людини. Якщо у професійній сфері людина здатна реалізувати себе як особистість, а ще й задовольнити свої потреби, можна вважати, що зроблено правильний професійний вибір.

Також учні 8-9 класів дізналися про актуальні професії на ринку праці, реально оцінили свої можливості, з’ясували, чи відповідають вони вимогам обраної професії. Школярам запропонували пройти тестування на визначення типу рекомендованої професійної діяльності. Також змістовно і цікаво провела роз’яснювальну бесіду про «Правові орієнтири для кожної дитини» для учнів Вороцівського ЗЗСО І-ІІІ ст. головний спеціаліст Новояворівського бюро правової допомоги Ольга Коваль.

Діти отримали позитивне враження, актуальну і корисну інформацію. Тож, сподіваємось, що правильний вибір професії вбереже молодь від багатьох розчарувань у майбутньому.

О. Гоза, провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 3