Проект «Рука допомоги» – запорука успіху

Степан Степанович – успішний бізнесмен-початківець, що у власній автомайстерні надає власникам транспортних засобів послуги з ремонту автомобілів. А ще донедавна він, колишній житель анексованого Криму, поповнював ряди безробітних. Від спеціалістів Новояворівського міського центру зайнятості Степан Степанович дізнався про Проект "Рука допомоги", який передбачає надання безвідсоткової фінансової допомоги малозабезпеченим та вимушеним переселенцям, котрі виявлять бажання стати приватними підприємцями.  Пропозиція за кошти проекту придбати обладнання була, як кажуть, в яблучко! Це саме те, що йому потрібно для відкриття власної справи. Адже до переїзду пан Степан 12 років займався електрозварюванням і ремонтом автомобілів, а обжившись на теренах Яворівщини, задумав відновити улюблену справу. Вже і приміщення для оренди в Новояворівську було підібране, але його треба було довести до пуття, придбати відповідне обладнання, матеріали… Вирішив скористатися шансом. А далі – крок за кроком наближався до мети.

Неабияку підтримку тодішньому безробітному надали посадовці Новояворівського МЦЗ, котрі скерували на курси з основ підприємницької діяльності у Львівський центр ПТО ДСЗ, допомогли виповнити бізнес-план, а головне – вірили , що у їхнього клієнта все неодмінно вдасться! Так і сталося!

 Своє бачення аспектів започаткування власної справи майбутній підприємець виклав у бізнес-плані, який успішно захистив перед членами відповідної комісії у Львівській облдержадміністрації. І невдовзі, завдяки проекту "Рука допомоги", пан Степан отримав безвідсоткову фінансову допомогу на поворотній основі у сумі понад 60 тисяч гривень. Стартовий капітал він використав на придбання двох станків - тепер він самозайнятий вільний підприємець! Незважаючи на те, що власну справу Степан Степанович почав провадити лише з кінця минулого року, його послуги користуються не абияким попитом, клієнтів є вдосталь, тому підприємець вже серйозно намірений прийняти на роботу помічників з числа безробітних.

Історія успіху пана Степана – яскравий приклад того, що треба бути оптимістом, щиро вірити в успіх та налаштуватися на позитивний результат, тоді – все вийде. Адже Проект "Рука допомоги" – це унікальний інструмент, який дозволяє малозабезпеченим і переселенцям не тільки стати успішними стартапами, а й створювати нові робочі місця і працевлаштовувати на них інших.

SAM_5423 SAM_5433

Переглядів: 514