Проект «Дозволь собі бути» – шлях до зайнятості

Вимоги сучасного ринку праці такі, що людина постійно має здобувати нові знання, вдосконалювати свої навички, займатись самоосвітою та саморозвитком. Такою допомогою скористалася пані Надія котра звернулася за пошуком роботи до Новояворівської МФ ЛОЦЗ і мала унікальну можливість стати учасницею пректу з кар’єрного консультування та психологічної підтримки «Дозволь собі бути».

п.Надія робила все щоб повернутися до трудової діяльності. Сімейні обставини змусили її переїхати на Львівщину. Проживаючи у селі вона не змогла знайти роботу і тому звернулася за допомогою до фахівців Новояворівської філії ЛОЦЗ.

  Так, низка мотиваційних тренінгів, що проходили в онлайн-режимі, слушні поради та рекомендації спеціалістів центру зайнятості щодо отримання роботи, відповідно до її досвіду та потреб ринку праці, стали відмінним стартом для неї успішно себе реалізувати на посаді продавця продовольчих товарів. Сьогодні п.Надія проходить стажування у фізичної особи підприємця у сфері торгівлі.  Адже саме за допомогою стажування п.Надія набуде навиків роботи на робочому місці, вдосконалить свої професійні якості, адаптується на майбутньому місці праці та звикне до своїх функціональних обов’язків.

Під час реалізації пілотного проекту «Дозволь собі бути» в учасниць  Новояворівській філії ЛОЦЗ сформувалися впевненість у власних силах та позитивна мотивація до трудової діяльності.

За результатами проведення кар’єрного консультування двох груп у яких взяли участь 6 безробітніх жінок, котрі шукають роботу за сприянням служби зайнятості, вже 4 особи працевлаштовано і 1 особа проходить навчання шляхом стажування та буде працевлаштована в наступні місяці цього року.

 Ольга Гоза,

провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 54