Презентація ТЗОВ “ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ”

27 серпня спеціалістами Яворівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості було проведено презентацію роботодавця  ТЗОВ "ДЕРЕВ'ЯНИЙ ДІМ". Це одна з найефективніших форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця, і  один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю - необхідних працівників.

Учасниками заходу стали близько 10 безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості. Бажаючі працевлаштуватися були запрошені безпосередньо на підприємство для ознайомленням з місцем роботи.

 Під час презентації учасники отримали інформацію про діяльність підприємства, умови праці та вимоги до персоналу. Наразі роботодавцю потрібні: верстатник деревообробних верстатів, сортувальник виробів, сировини та матеріалів, водій навантажувача.

Під час заходу були створені всі умови для того, щоб роботодавець та безробітні мали можливість поспілкуватись, адже міні-ярмарок та презентація роботодавця сприяють прямому контакту тих, хто пропонує роботу і тих, хто її шукає.

Переглядів: 6