Преференції у сфері зайнятості зацікавили працедавців Новояворівська

Задля поширення інформації про переваги участі місцевих працедавців у пілотному Проект "Рука допомоги" у Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч з представниками фірм і компаній з питань отримання додаткових коштів на поворотній основі для розширення підприємницької діяльності.
Директор філії Світлана Осьмак ознайомила присутніх з процедурою надання безвідсоткової фінансової допомоги на закупівлю обладнання та матеріалів за умови участі у експерименті та працевлаштування на нові робочі місця не менше двох осіб з числа членів малозабезпечених родин, вимушено переміщених осіб або учасників АТО.
Запрошена до слова начальник відділу взаємодії з роботодавцями Г. Замєсова зосередила увагу на соціальних послугах служби зайнятості, якими можуть скористатися працедавці. А це – навчання тимчасово непрацюючих краян, у тому числі шляхом стажування на робочому місці, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, відшкодування витрат зі сплати єдиного соціального внеску у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця, добір потрібного персоналу, профвідбір потенційних працівників. До уваги представників підприємств – база відеорезюме пошуковців роботи, проведення он-лайн співбесід з майбутніми співробітниками, організація міні-ярмарків вакансій та ін.
У форматі «питання-відповідь» слухацька аудиторія більш детально обговорила почуту інформацію, а дехто з працедавців зацікавився додатковими преференціями у сфері зайнятості та виявив бажання скористатися ними.

Джерело: https://www.facebook.com/LvivOCZ/photos/a.913932585283867.1073741828.905366576140468/2013188525358262/?type=3&theater

Переглядів: 158