Правильно зробити професійний вибір – важливо!!!

Підготовка молоді до свідомого професійного вибору – важливе завдання фахівців Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості. Саме тому, запланований захід, що відбувся у Вороцівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ" 1 березня цього року, мав на меті привернути увагу підлітків до питання вибору професії та її значення, звернути увагу на потребу ринку праці, поговорити про помилки, які допускаються при обранні професії, наголосити на важливості прийняття правильного вибору фаху для подальшого щасливого життя.

Під час зустрічі школярі із задоволенням брали участь в інтерактивній грі «Світ професій», пройшли тестування. Вони погодилися із думкою, що вибір професії – надважливе завдання і тільки правильне вирішення цього питання забезпечить всебічний розвиток особистості, дозволить будувати успішну кар’єру в дорослому житті. Особливо молоді імпонував перегляд анімаційних відеороликів на профорієнтаційну тематику, а також обмін думками й активне обговорення побаченого та почутого. Начальником відділу активної підтримки безробітних Іриною Ратушною проінформовано учнів про запровадження на сайті Державної служби зайнятості онлайн - платформи профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія», метою якої є організація допомоги у виборі професії. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування служби зайнятості та пройти тестування.

Сподіваємось, що наша підтримка змотивує старшокласників самостійно зробити вибір освіти, таким чином, самостійно зробити своє, можливо перше, життєво важливе рішення.

Правильно зробити професійний вибір – важливо 4

Ірина Ратушна,

начальник відділу активної підтримки безробітних Новояворівської МФ ЛОЦЗ.

Переглядів: 125