ПП «Старицький м’ясокомбінат» запрошує на роботу

ПП «Старицький м’ясокомбінат» запрошує на роботу

Майже п’ять років тому на теренах Яворівщини почало функціонувати приватне підприємство «Старицький м’ясокомбінат», спеціалізація якого – розробка м’яса та м’ясних туш. Тоді на фірмі працювало лишень співробітників.
З часу заснування фірма активно розвивалася, модернізувалася, запускаючи нові технологічні процеси та удосконалюючи виробничі потужності. Сьогодні підприємство, що обладнане сучасним устаткуванням, автоматизованими лініями завантаження/розвантаження продукції, забою худоби, забезпечує роботою майже краян. «Старицький м’ясокомбінат» випускає великий асортимент готової продукції, а це – понад 100 найменувань виробів: сосиски, сардельки, варені, варено-копчені, напівкопчені, сиров’ялені та сирокопчені ковбаси, шинка, шпондер, м’ясні рулети, зельц та багато іншого.
Спеціалісти Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості тісно співпрацюють із м’ясопереробним підприємством, допомагаючи укомплектовувати вільні робочі місця та вакантні посади. На замовлення працедавця фахівці з-поміж безробітних підібрали і працевлаштували майже осіб.
Приміром тільки торік за скеруванням філії клієнтів, що шукали місце праці за сприяння Новояворівської МФ ЛОЦЗ, стали до роботи на комбінаті. Із них троє проходили стажування на підприємстві із гарантованим подальшим працевлаштуванням.
Зараз, у час повномасштабного вторгнення російського війська на територію України, підприємство продовжує працювати і одна особа з-поміж безробітних проходить стажування, після якого обійме посаду бухгалтера. Керівництво підприємства постійно дбає про поліпшення соціально-побутових умов для працівників. Зокрема створена кімната для харчування та відпочинку, члени колективу забезпечені робочим одягом і спецвзуттям, організований безкоштовний довіз працівників до місця роботи та додому.
Від початку діяльності комбінату притаманна висока якість організації роботи, а найновіше обладнання дозволило досягти високої технологічності виробничих процесів. Усе це слугувало надійним фундаментом як для прогресивного розвитку фірми, так і для розширення ринку збуту. Адже попит на продукцію, що реалізовується в кількох магазинах Львівської області, постійно зростає.
У зв’язку з розширенням виробництва зростає й потреба у додатковому персоналі. Тому комбінат запрошує на роботу водія автотранспортних засобів, укладальника-пакувальника, оброблювача м’ясних туш, в’язальника, бухгалтера. Звісно, посадовці філії докладають усіх зусиль, аби робочі місця не простоювали, адже розуміють, наскільки важливо у час війни підтримувати економіку. До того ж комбінат не лише працює, забезпечує роботою та зарплатою працівників, а й допомагає Збройним силам України, відправляючи на передову герметично запаковані готові м’ясні та ковбасні вироби.

Якщо ви шукаєте роботу та маєте досвід роботи за вищезазначеними професіями, долучайтеся до команди ПП «Старицький м’ясокомбінат», працюйте, трудіться, підтримуйте в тилу лінію оборони нашої держави.

Переглядів: 31