Поважай свою працю та відстоюй свої права!

З таким гаслом 10 липня 2017 року фахівці Новояворівського міського центру зайнятості спільно з інспектором Головного управління Держпраці О.Г.Яворівською провели у Шклівській селищній раді профінформаційний масовий захід.

Метою цього заходу було інформування місцевих мешканців про переваги офіційного працевлаштування та подолання такого явища як незадекларована праця населеня. Шляхом розповсюдження інформаційних буклетів, було охоплено понад 80 осіб. Учасникам заходу було надано корисну інформацію про задекларовану та незадекларовану працю, про захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян, про переваги, які отримає особа при офіційному працевлаштуванні.

Жителі селища Шкло цікавились умовами працевлаштування за сприянням служби зайнятості, задавали питання на які отримали вичерпні відповіді.

Маємо надію, що проведення таких заходів сприятиме розширенню уявлення населення про переваги офіційного працевлаштування.

Христина ШАВЕЛЬ,

провідний фахівець з питань занятості відділу активної підтримки безробітних Новояворівсього МЦЗ