Покращити рівень життя та матеріальне становище – можливо!!!

Уже не вперше в стінах Новояворівського міського центру зайнятості провадиться інформаційно–роз’яснювальна робота для членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. В рамках пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб 22 листопада відбувся семінар на цю тематику, на якому були присутні зареєстровані безробітні та запрошені Управлінням соціального захисту населення Яворівської РДА члени малозабезпечених сімей. Загалом участь у заході взяли близько 80 осіб.

Покращити рівень життя та матеріальне становище – можливо (фото 4)

Директор центру зайнятості Степанія Мушак спільно з начальником відділу активної підтримки безробітних Іриною Ратушною та представником Управління соціального захисту населення Яворівської РДА Ольгою Яремух надали вичерпну інформацію щодо умов участі малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб у пілотному проекті. Під час проведення заходу відбулось жваве обговорення проблемних питань в режимі питання – відповідь.

Так як такі семінари проводитимуться щосереди, то сподіваємося що з нашою допомогою громадяни зможуть покращити рівень життя та матеріальне становище шляхом участі у пілотному проекті.

Ірина РАТУШНА,

начальник відділу активної підтримки безробітних

Новояворівського МЦЗ.

Переглядів: 580