Поінформований – захищений

Чимало  людей  бажає  працювати  за  кордоном,  оскільки  їм  бракує  можливості отримати гідний рівень доходу на батьківщині й вони сподіваються заробити набагато більше в іншій країні.  Хоча рівень оплати праці за кордоном може бути вищим, але вартість життя в такому разі теж є вищою. Необхідно враховувати фінансові витрати, повязані з організацією виїзду і працевлаштування за кордоном (послуги посередників з підбору вакансії, оформлення документів, страхування, транспортні витрати, резерв коштів на період до отримання першої зарплати та ін.).

А найголовніше і збільшується кількість ризиків для трудових мігрантів. У результаті, від високих доходів, які обіцяють, може залишитися набагато менше грошей, ніж сподівалися.

Про такі проблеми, які сьогодні є в нашій країні, говорили на семінарі для безробітного населення  у Яворівській районній філії Львівського ОЦЗ. Головні питання заходу: запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми і експлуатації дитячої праці, трудова експлуатація, торгівля органами, сексуальна експлуатація, втягнення у злочинну діяльність, примусове жебрацтво. Потрапити у сучасне рабство може будь-хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу. На завершення заходу було продемонстровано відеоролик на згадану тематику.

IMG_7569

Переглядів: 60