Платформа «Моя професія» – інновація служби зайнятості!

«Моя професія» - це платформа профорієнтаційного консультування, розміщена на офіційному інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості, завдяки якій можна отримати послуги з профорієнтації. Дана платформа дає можливість безкоштовно та дистанційно пройти онлайн-тестування. Широкий спектр різноманітних запитань дозволить Вам більш глибше зрозуміти себе, свої схильності, здібності та професійні інтереси, проявити себе в логічному мисленні,  психологічній стійкості та підвищити рівень IQ. Таке тестування дає можливість визначитись у виборі майбутньої професії, здобутті нового фаху чи виборі діяльності, яка приноситиме Вам задоволення та фінансову стабільність у майбутньому.

Дана платформа набула популярності серед дорослого населення та учнівської молоді від 14 років, хоча профорієнтаційне тестування можуть пройти усі охочі, котрі бажають опанувати нову професію та стати конкурентоспроможними  на ринку праці.

Тестування можна пройти зареєструвавшись на платформі «Моя професія» на інтернет-порталі Державної служби зайнятості або ж звернувшись до фахівців з профорієнтації найближчого, по місці знаходженні, центру зайнятості. Воно складається з трьох методик: методика дослідження професійних інтересів і цінностей, методика дослідження IQ і інтелектуальних професійно-значущих якостей, методика дослідження соціально-психологічних професійно-значущих чинників, які розпочинаються поетапно. Проходити тести можна з часовими інтервалами у бадь-який зручний для Вас час. Після  завершення кожного етапу необхідно зберегти результати та звернутись до фахівця центру зайнятості, який надасть Вам індивідуальну консультацію, проаналізує отримані результати та надасть чіткі роз’яснення щодо вибору професії.

Якщо Ви сумніваєтесь яку ж обрати професію, як себе реалізувати, ким Ви хочете стати в житті – Вам допоможе «МОЯ ПРОФЕСІЯ»!

Закликаємо усіх бажаючих скористатись інноваційними послугами служби зайнятості. Для отримання персонального коду просимо звертатись до Новояворівської міської філії ЛОЦЗ за адресою: м. Новояворівськ, вул. Січових Стрільців, 16, тел. (03256) 41096.

Христина Шавель,

Провідний фахівець  з питань зайнятості

відділу активної підтримки

Новояворівської МФ ЛОЦЗ

Переглядів: 397