“Пласт” та Скаути Європи в Україні відвідали підприємства району

Сьогодні працювати за робітничою професією престижно та перспективно, а майбутнє ринку праці полягає у вихованні нового покоління кваліфікованих робітничих кадрів.

19 липня 2019 року з метою профорієнтації вихованці МГО НСОУ "Пласт" та Скаути Європи в Україні відвідали підприємства району, а саме: ТзОВ "Снєжка-Україна", ТзОВ "Бейкер-Україна" та ТОВ "СЕТО". Захід розширив уявлення молоді про зміст робітничих професій. Діти наочно побачили роботу працівників різних професій, безпосередньо на робочому місці, що у свою чергу сприяє відповідальному вибору професії.

А на завершення спеціалісти Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ для молоді підготували презентацію на тему неформальної освіти.